Dohánějí vás „deadliny“ a konec projektu máte stále v nedohlednu? Využijte naši výpomoc, kdy se do projektu aktivně zapojíme. Pomůžeme vám při modelování, tvorbě výkresů a výkazů – zkrátka kde bude třeba. Váš projekt vám pomůžeme dotáhnout do úspěšného konce.

Hledáte BIM koordinátora pro své projekty? Rozsah spolupráce nastavíme tak, aby vám pro daný projekt přesně vyhovovala. Nabízíme pravidelný proaktivní dohled nad projektem z hlediska BIM – zaměříme se na kvalitativní a efektivní vývoj projektu. Kontrolovat budeme celkovou kvalitu, metodickou, vizuální i datovou konzistenci i optimalizaci pracnosti týmu. Dohlížet můžeme také na plnění BIM požadavků investora a aktualizaci dokumentu BEP. Můžeme také provádět kontroly modelových kolizí mezi profesními částmi a stavbou.

Dostali jste se do momentu, kdy nevíte kudy kam? Potřebujete se poradit, něco upravit, případně vytvořit ve vašem rozpracovaném modelu? Kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem, domluvíme se na spolupráci – pokusíme se vám pomoci co nejrychleji.